İnsanlar Neden Kendilerine Ait Portreleri Beğenmezler?

Fotoğrafçılık İle İlgili Genel Bilgilerin Olduğu Bölümdür
Kullanıcı avatarı
ÖzgüR

Bu Üye f/5,6 Lens Gibidir....100-500 Arasındaki Mesajı İle Heyecan Yaratır!
Teşekkür etti: 61 kez
İnsanlar Neden Kendilerine Ait Portreleri Beğenmezler?

Mesaj gönderen ÖzgüR » Sal Mar 12, 2019 7:12 pm

Cag_a_taY yazdı:
Sal Mar 12, 2019 4:54 pm
@ÖzgüR aslında buradan yola çıkarak, SerbestGezenTavuk diye bir insta hesabı aç, sen nereye tavuk oraya.. Kısa sürede köşeyi dönersin reklamlarla 😉🤗👍🏻
Hahaha. Ya tavuklar yamyam gibi. Yukarıda çıkarsız seviyorlar dedim ama tavuk için söyleyemem bunu. Yere düşsen seni yerler. Yumurtanın faydalı olduğunu bildiklerini düşünüyorum. Yoksa bu kadar artist olmazlardı 😊

_oly EPM2
_panasonic 100-300 F/4-5.6

Röhereyy

Kullanıcı avatarı
Kesim Reyiz

Teşekkür etti: 6 kez

Mesaj gönderen Kesim Reyiz » Çrş Mar 13, 2019 6:25 am

ÖzgüR yazdı:
Sal Mar 12, 2019 6:14 am
Ben uzun zamandır paylaşmıyorum. Hatta bana güzel de gelse paylaşmıyorum. Açıklama gayet bilimsel olmuş , muhakkak ki doğrudur lakin fotoğraf çeken için sinir bozucu bir durum maalesef. Artık, sürekli çektiğim köpekcikler bile makineyi görünce kafalarını çeviriyor :) En yakınlarımız bile çekilmek istemiyor. Biz nasıl gelişeceğizdir :) Sosyal ortamda paylaşmamakla beraber, sahiplerine de atmıyorum fotoğrafları. Zaten sormuyorlar da. Ya geçen beni çekmiştin, o fotoğrafı atar mısın diyen de yok. Batsın bu dünya :) Kara sinek çekiyorum artık. Hayvan durup bakıyor. Özgüveni harika. Kapkara,çirkin ama gülümsüyor sanki. Aklı olsa da, beraber çektiğim fotoğraflara baksak :) Tavuk da çekiyorum. Onlar da memnunlar. İlerde eve bir tembel hayvan almak istiyorum . Sürekli çekerim onu :,)
80) :,) :p :D kardeşim harika anlatmışsın, lakin artık bir uzmana görünme zamanın geldi sanırım. :d :d :d

Kullanıcı avatarı
ÖzgüR

Teşekkür etti: 61 kez

Mesaj gönderen ÖzgüR » Çrş Mar 13, 2019 7:29 pm

Kesim Reyiz yazdı:
Çrş Mar 13, 2019 6:25 am
ÖzgüR yazdı:
Sal Mar 12, 2019 6:14 am
Ben uzun zamandır paylaşmıyorum. Hatta bana güzel de gelse paylaşmıyorum. Açıklama gayet bilimsel olmuş , muhakkak ki doğrudur lakin fotoğraf çeken için sinir bozucu bir durum maalesef. Artık, sürekli çektiğim köpekcikler bile makineyi görünce kafalarını çeviriyor :) En yakınlarımız bile çekilmek istemiyor. Biz nasıl gelişeceğizdir :) Sosyal ortamda paylaşmamakla beraber, sahiplerine de atmıyorum fotoğrafları. Zaten sormuyorlar da. Ya geçen beni çekmiştin, o fotoğrafı atar mısın diyen de yok. Batsın bu dünya :) Kara sinek çekiyorum artık. Hayvan durup bakıyor. Özgüveni harika. Kapkara,çirkin ama gülümsüyor sanki. Aklı olsa da, beraber çektiğim fotoğraflara baksak :) Tavuk da çekiyorum. Onlar da memnunlar. İlerde eve bir tembel hayvan almak istiyorum . Sürekli çekerim onu :,)
80) :,) :p :D kardeşim harika anlatmışsın, lakin artık bir uzmana görünme zamanın geldi sanırım. :d :d :d
Hahahahaha :,) Görünüyorum abi. Çevreye uyum sağlamak için illa ki bir şey kullanmak gerekiyormuş :)
_oly EPM2
_panasonic 100-300 F/4-5.6

Röhereyy

“GENEL BİLGİLER” sayfasına dön