YouTube Kanalımızda Çekilecek Videolar

VizördenBak Yönetimi Tarafından Yapılan Güncel Duyurular Burada
hakansenbahceli

Bu Üye f/22 Lens Gibidir..Ne Yazık Ki Sadece 50'nin Altında Mesajı Vardır!
Bu Üye f/22 Lens Gibidir..Ne Yazık Ki Sadece 50'nin Altında Mesajı Vardır!
Teşekkür etti: 0

YouTube Kanalımızda Çekilecek Videolar

Mesaj gönderen hakansenbahceli » Cum May 15, 2020 12:14 am

Cag_a_taY yazdı:
Prş May 14, 2020 10:31 pm
hakansenbahceli yazdı:
Prş May 14, 2020 9:17 pm
Çagatay sokak fotografciligi ve fotografcilarla ilgili bir seri yapabilirim, kafa patlatıp yeniden yazicam
Hakan süper olur valla ama burada yazdığımız gibi ilk etapta, kısa ve öz, soru cevap formatında olan bir kayıt yapmak iyi olur. Sonra nasıl İbrahim Abi için daha geniş bir format ayıracaksak, senin için de öyle yapalım derim. Bu bağlamda buradaki sokak Fotoğrafçılığı konusunda en sık sorulan, herkesin merak ettiği 10 soru bulabilirsen, ilk onu yapalım seninle ne dersin?
Birbirine bağlı yazınca yanliş anlaşılmış olabilir, dediğin gibi 10 soruda sokak fotoğrafciligi kisa sekilde ben yaparım anlamında yazdım, ilerleyen süreçte fotografcilarla ilgili daha sonra yine 10 soruda bir fotografci tanitmak gibi birseyler yapma konusunda kafa patlatip hazirlik yapabilirim inşallah
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti hakansenbahceli mesajı için:
Cag_a_taY (Cum May 15, 2020 6:03 am)
Değerlendirme: 12.5%

Kullanıcı avatarı
Cag_a_taY

Bu Üye f/3,5 Lens Gibidir....500-1000 Arası Mesajı İle Düşman Çatlatır!
Bu Üye f/3,5 Lens Gibidir....500-1000 Arası Mesajı İle Düşman Çatlatır!
Teşekkür etti: 192 kez

Mesaj gönderen Cag_a_taY » Cum May 15, 2020 7:26 am

hakansenbahceli yazdı:
Cum May 15, 2020 12:14 am
Cag_a_taY yazdı:
Prş May 14, 2020 10:31 pm
hakansenbahceli yazdı:
Prş May 14, 2020 9:17 pm
Çagatay sokak fotografciligi ve fotografcilarla ilgili bir seri yapabilirim, kafa patlatıp yeniden yazicam
Hakan süper olur valla ama burada yazdığımız gibi ilk etapta, kısa ve öz, soru cevap formatında olan bir kayıt yapmak iyi olur. Sonra nasıl İbrahim Abi için daha geniş bir format ayıracaksak, senin için de öyle yapalım derim. Bu bağlamda buradaki sokak Fotoğrafçılığı konusunda en sık sorulan, herkesin merak ettiği 10 soru bulabilirsen, ilk onu yapalım seninle ne dersin?
Birbirine bağlı yazınca yanliş anlaşılmış olabilir, dediğin gibi 10 soruda sokak fotoğrafciligi kisa sekilde ben yaparım anlamında yazdım, ilerleyen süreçte fotografcilarla ilgili daha sonra yine 10 soruda bir fotografci tanitmak gibi birseyler yapma konusunda kafa patlatip hazirlik yapabilirim inşallah
Ben yanlış anlamışım. Tamam o zaman kardeşim. Müsait olduğunda, mümkünse önümüzdeki hafta Pazar gününe kadar seçtiğin konu veya konular ile ilgili 10 soru hazırlarsan süper olur.
Başarı osuruk gibidir, sizin dışınızda herkesi rahatsız eder..

_sony A7IV Body
_sigma 85mm f/1.4 DG DN Lens
_sigma 35mm F/1.4 DG Lens
_sigma 24-70mm F/2.8 DG DN Lens
_godox V1 FLAŞ
_dji RSC 2 Gimbal
_vanguard TRIPOD

“GÜNCEL DUYURULAR” sayfasına dön