Bilmeniz Gereken Forum Kuralları

Forumumuzu Kullanmadan Önce Bilmeniz Gereken Kurallar
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Cag_a_taY


Bu Üye f/3,5 Lens Gibidir....500-1000 Arası Mesajı İle Düşman Çatlatır!
Bu Üye f/3,5 Lens Gibidir....500-1000 Arası Mesajı İle Düşman Çatlatır!
Mesajlar: 552
Kayıt: Pzr Ara 23, 2018 9:51 pm
Konum: İstanbul
Teşekkür etti: 191 kez
Teşekkür edildi: 211 kez
Cinsiyet:
İletişim:

Bilmeniz Gereken Forum Kuralları

#1

Mesaj gönderen Cag_a_taY » Pzt Oca 14, 2019 8:14 am


Kurallarımıza geçmeden önce, sizlere VizördenBak.com’un Vizyonu ve Misyonu’nu hatırlatmak isteriz;

VİZYONUMUZ

Çevirim içi platformda, tüm fotoğraf meraklıları tarafından bilinen, dünya standartlarında bilgi içeren, teknoloji ve teknolojinin getirdiği yenilikleri takip eden, diğer fotoğrafçılık forumları tarafından örnek alınan bir isim haline gelerek, üyelerine, saygı ve sevgi çerçevesinde, en yüksek kalitede bilginin verildiği, yardımsever ve duyarlı bir forum olmak.

MİSYONUMUZ

Toplumun her kesiminden fotoğrafçılık meraklısına yüksek kalitede bir bilgi kaynak noktası olmak ve tüm üyelerimizin bu platformda huzur ve güven içerisinde paylaşım yapmasını sağlamak.

Yukarıda belirtilen Vizyon ve Misyonumuzu yerine getirebilmemiz için, üyelerimizin aşağıdaki kurallara uyması son derece yüksek önem içermektedir. Bu kurallara uymakta başarısız olan üyeler, öncelikle uyarılacak, aynı davranışın devam etmesi durumunda da VizördenBak.com’dan uzaklaştırılacaklardır.

KURALLARIMIZ

1. VizördenBak.com bir fotoğrafçılık forumudur, yani burası siyaset konuşulacak bir platform değildir, olmamalıdır.

Her üyemizin kendine ait farklı bir siyasi görüşünün olabileceği ve forumda yazılacak siyasi yazıların rahatsızlık verici ya
da provoke edici olabileceği dikkate alınmalıdır.

Bu tarzda konuşmaları içeren mesajların yazılması kesinlikle yasaktır.

2. Forumumuzda, kişi veya firmaların onurlarını zedeleyecek hakaret, küfür vs. içeren mesajları yazmak kesinlikle yasaktır.

3. Bir konuda bilgisi olmadığı, az bilgisi olduğu veya hatalı bilgi verdiği için forumumuzdaki bir kullanıcıyı suçlayıp O’na hakarete varan davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.

4. Forumumuzda, WAREZ tabir edilen, crack’li, lisanssız ürünlerin paylaşımının yapılması, bu tarzda programların download linklerinin verilmesi kesinlikle yasaktır.

5. Forumumuzda bir konu açmadan önce arama yapılması ve bu konunun daha önceden açılıp açılmadığının kontrol edilmesi gerekmektedir. Cevabı önceden verilmiş soruları forum içerisinde aramadan, tekrardan sormak suretiyle gereksiz bir karmaşa yaratan üyeler önce uyarılıp ardından gerek görülürse forumdan uzaklaştırılacaktır.

6. Aynı başlığı birden fazla kategori altında açmak kesinlikle yasaktır.

7. Konu başlıklarınızın, açtığınız konu ile ilgili olduğundan emin olun. Dikkat çekmek amacıyla, konudan alakasız başlıklar açmak kesinlikle yasaktır.

8. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak “bağırmak” anlamına gelmektedir. Sadece büyük harf kullanarak başlık atmak veya mesaj yazma yasaktır.

9. Forumumuz bilgi paylaşım merkezi olduğu için gereksiz kişisel tartışmalara ve atışmalara girmek yasaktır. VizördenBak.com birbirinize meydan okuyacağınız bir platform değildir.

10. Başkasına ait kişisel bilgileri, o kişinin rızası olmadan yayınlamak yasaktır. (telefon numarası, e-posta adresi… vs.)

11. Forum görevlileri forumdaki yetkili kişilerdir. Forum görevlilerine hakaret, küfür vs. kesinlikle yasaktır.

12. Yöneticiler her yazılan mesajı kontrol edemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda, lütfen durumu, kendilerine özel mesaj yoluyla bildiriniz.

13. Konunuza cevap gelmediği taktirde, her 24 saatte bir “Hatırlatma” şeklinde ekleme yapabilirisiniz. Ancak, bir konu açtıktan sonra, o konuyu yukarılarda tutmak için yazıya alakasız eklemeler yapmak, kesinlikle yasaktır.

14. Bu forumda bulunmak, tüm forum kurallarını kabul etmiş olmak demektir.

15. Mesajları düzenleme zaman aşımı 10 Dakikadır. Silme zaman aşımı ise 24 saattir. Bu süre geçtikten sonra yapmak istediğiniz değişiklikleri Moderatör'lere bildirmeniz gerekmektedir.

16.. VizördenBak.com Yönetimi’nin, forum kurallarını haber vermeksizin değiştirme hakkı saklıdır.


Başarı osuruk gibidir, sizin dışınızda herkesi rahatsız eder..

_nikon D750 BODY
_nikon 85mm f/1.8G LENS
_sigma 35MM F/1.4 ART LENS
_tamron 15-30MM F/2.8 VC LENS
_vanguard TRIPOD
_godox V860N FLAŞ
_dji PHANTOM 3 PROFESSIONAL DRONE / _dji OSMO GIMBLE CAMERA

Kilitli

“FORUM KURALLARI” sayfasına dön